Půjčky mezi soukromými osobami
• Jaké jsou potřebné formality?
• Co je nutné si ohlídat?

Pozor: Ověřte si prosím zde uvedené informace. Článek byl napsán v minulosti, proto je možné, že některé údaje již nejsou aktuální.

Jak probíhá refinancování půjček

15-04-2015

Máte u své banky sjednáno hned několik finančních produktů a to včetně úvěru? Pak je dnešní článek určený vám. Převeďte svou půjčku k jiné bance, neboť se to v drtivé většině případů vyplatí. Věděli jste, že můžete ušetřit i nemalé peníze? Pokud ne, pak rozhodně čtěte dál!Refinancování půjček – co to je?

Pod pojmem refinancování si lze představit převedení půjčky od jedné banky k druhé. Banka, ke které si svůj úvěr převedete, tak převezme veškerou zodpovědnost a vám poskytne nový úvěr s novými smluvními podmínkami a samozřejmě i úrokovou sazbou. Refinancování můžete zařídit buď na pobočce, nebo online.

Nevýhody refinancování

Za nevýhodu refinancování lze určitě označit prodloužení doby splatnosti vašeho úvěru. Tento fakt jde zpravidla ruku v ruce se zvýšením celkové dlužné částky.

Co můžete refinancovat?

Refinancovat můžete jak hotovostní, tak i neúčelové půjčky, stejně jako hypotéky, konsolidované půjčky a u některých bank dokonce i účelové půjčky určené na nákup automobilu.

Proč se vyplatí půjčku refinancovat?

Pokud svou stávající půjčku převedete z jedné banky do druhé, můžete ušetřit až několik tisíc korun, což je určitě lákavá představa. Úroky spotřebitelských úvěrů jsou u konkurence nižší a vy tak máte jedinečnou příležitost získat výhodnější úrokovou sazbu. Nemluvě o skutečnosti, že již nebudete nuceni platit zbytečné poplatky.

Jak refinancování probíhá

Chcete-li svou půjčku refinancovat, navštivte pobočku banky, kde vám vše vysvětlí a zároveň i zjistí, zda to vůbec bude možné. Převod půjčky banka zajistí a vás, vaším úkolem bude poskytnout kopii smluvní dokumentace. Převedení zpravidla trvá jeden týden.


Další informace:

Kde vzít peníze ihned?
Co všechno pojistit v domácnosti?
Proč zvolit americkou hypotéku od Fio Banky
Co je přesně a jak funguje refinancování půjček
SMS půjčka - první zdarma pro všechny
Půjčka ihned na účet zcela zdarma
Půjčky pro nezaměstnané
Rychlá půjčka před výplatou bez poplatku
Půjčky pro ženy na mateřské

Půjčky – infokoutek:

Soukromý investor neboli sokromník Vám může poskytnout soukromou půjčku. Soukromá půjčka je příkladem nebankovní půjčky, tedy půjčky, kterou neposkytuje banka ale společnost nebo soukromá osoba, která nemá státem vydanou bankovní licenci.

Obecně ale platí, že pokud chcete rychlá půjčka bez registru nebo rychlá půjčka ihned na ruku musíte se obrátit právě na nebankovní sektor. Stejný případ nastává i tehdy, chcete-li konsolidaci půjček bez registru.

Nemůžete doložit své příjmy? Řešením pro Vás může být půjčka bez doložení příjmu – snadná, rychlá a dostupná půjčka pro všechny.

Potřebujete půjčku 30000 Kč ? O tom, jaké jsou možnosti vtéto kategorii půjček, se můžete více dozvědět zde.© 2014 www.Domácí-Půjčka.cz, všechna práva vyhrazena.

Tento web je pouze informativního charakteru.
Jeho prozovovatel není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.