Půjčky mezi soukromými osobami
• Jaké jsou potřebné formality?
• Co je nutné si ohlídat?

Pozor: Ověřte si prosím zde uvedené informace. Článek byl napsán v minulosti, proto je možné, že některé údaje již nejsou aktuální.

Půjčka na rekonstrukci

27-06-2015

Potřebujete peníze na rekonstrukci domu nebo bytu a momentálně nemáte dostatečné finance? V tom případě pro vás bude možná vítaným produktem půjčka na rekonstrukci.

Možnosti využití půjčky na rekonstrukci

Půjčka na rekonstrukci se dá využít na různé typy stavebních úprav, mezi které patří kupříkladu výměna starých oken, nová střecha, rekonstrukce koupelny, kuchyně atp.

Půjčka na rekonstrukci je účelová

Půjčka na rekonstrukci je poskytována na předem daný účel, kterým je rekonstrukce, a proto nemůže být využita jiným způsobem. Je třeba také doložit účel vynaložení peněz.

Výběr způsobu financování

Při výběru způsobu financování je důležité zvážit především rozsah stavebních úprav. A samozřejmě musíme promyslet i naši schopnost splácet.

Jakou půjčku na rekonstrukci zvolit?

Na menší rekonstrukce (zhruba do 300 tisíc) se vyplatí si našetřit, ale je možné využít také některého ze spotřebitelských úvěrů, které jsou v nabídce především bankovních institucí. Lze také využít úvěr ze stavebního spoření, pokud jej máte založeno, nebo si založit nové stavební spoření a zařídit si překlenovací úvěr ze stavebního spoření.

Některé bankovní domy dokonce nabízí možnost zpětného proplacení již proinvestovaných peněz, tzv. zpětné proplacení. I zde ovšem musíte prokázat náklady, které jste do své nemovitosti vložili.

Na rozsáhlejší rekonstrukce jsou vhodné hypoteční úvěry. Při výběru půjčky na rekonstrukci si určitě nechejte poradit od odborníka, který se v této oblasti dobře orientuje.


Info tip:

Na webu Maxi-Půjčky.cz najdete informace z oblasti půjček a financí, které Vám mohou pomoci vybrat si bezpečný a spolehlivý produkt.

Další informace:

Kde vzít peníze ihned?
Co všechno pojistit v domácnosti?
Proč zvolit americkou hypotéku od Fio Banky
Co je přesně a jak funguje refinancování půjček
SMS půjčka - první zdarma pro všechny
Půjčka ihned na účet zcela zdarma
Půjčky pro nezaměstnané
Rychlá půjčka před výplatou bez poplatku
Půjčky pro ženy na mateřské

Doporučujeme:

Informace k tématu půjčka 30000 se můžete dočíst na Maxi-Půjčky.cz

Půjčky – infokoutek:

Pokud rekontruujete byt či dům a chybí vám nějaké prostředky a máte navíc problém s dokazováním svých příjmů, jsou pro Vás určeny Nebankovní půjčky bez příjmu. Rychlé půjčky bez registru ihned nebo rychlá půjčka ihned na ruku jsou dalčími příklady dostupných nebankovních půjček.

Kromě nebankovních společností jsou dalším poskytovatelem půjček sokromníci – jedná se pak o takzvané soukromé půjčky. V této oblasti půjček si ovšem dávejte obzvláště pozor na podvodné půjčky.

Půjčka bez doložení příjmu – dostupná a rychlá půjčka pro ty, kteří nemohou doložit výši svého příjmu.© 2014 www.Domácí-Půjčka.cz, všechna práva vyhrazena.

Tento web je pouze informativního charakteru.
Jeho prozovovatel není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.