Půjčky mezi soukromými osobami
• Jaké jsou potřebné formality?
• Co je nutné si ohlídat?

Pozor: Ověřte si prosím zde uvedené informace. Článek byl napsán v minulosti, proto je možné, že některé údaje již nejsou aktuální.

SMS půjčka první zdarma

30-04-2014

Možnost poskytnutí půjčky zdarma se zdá nemožné. Bankovní i nebankovní společnosti si za tuto službu účtují poměrně vysoké poplatky nebo úroky. Přesto i takové půjčky dnes existují. Nezískáte s nimi nijak závratné částky, ale poslouží na překlenutí menší finanční tísně, do doby, než přijde výplata.Jde se vyhnout vysokému poplatku?

Jedná se o SMS půjčky. Rozhodně ale ne všechny jsou zdarma. Bez poplatku poskytují některé společnosti svým klientům jejich první rychlou „půjčku do výplaty“ a další půjčky už jsou zpoplatněny. Pokud jste někdy využili SMS půjčku, možná vás zaskočila cena za poskytnutí tohoto poměrně nízkého úvěru. Poplatky za zapůjčení pár tisícikorun na několik dní mohou přesáhnout částku 1 000 Kč. Kdyby byly levnější, poskytovatelům by se zkrátka nevyplatily.

Napoprvé nemusíte platit nic navíc

Nalákat klienty je ale potřeba, proto jsou zde lákavé nabídky prvních SMS půjček zcela bez poplatků. Zaplatíte pouze to, co si půjčíte, nic navíc. Nemusíte se bát, že jde o podvod. U prověřené společnosti není místo na obavy, jen chce být o krok napřed před konkurencí. SMS půjčku napoprvé zdarma za určitých podmínek poskytují například společnosti Ferratum, Zaplo nebo Půjčka 7.

Jak o SMS půjčku zdarma zažádat?

O SMS půjčku zdarma se žádá stejně jako o kteroukoliv jinou tohoto typu. Stačí vyplnit jednoduchý online formulář, po jeho odeslání vyčkat na schválení a peníze máte velmi brzo na svém bankovním účtu. Zaplatíte ale jen tolik, kolik jste půjčili, bez poplatku navíc.

Na co si dát u SMS půjček pozor

Půjčku musíte splatit do určeného data, jinak o výhody přijdete, budete muset zaplatit poplatky a navíc ještě sankci z prodlení. Peníze je ale nutno odeslat včas, aby je měl poskytovatel nejpozději stanovený den na svém účtu. Počítejte s určitou dobou na mezibankovní převod. Splátku tedy pošlete minimálně 3 dny před stanoveným datem. Také je potřeba počítat s tím, že pokud se vám taková půjčka zalíbí, nebo ji budete potřebovat znovu, příště už zaplatíte standardní poplatek.


Další informace:

Kde vzít peníze ihned?
Co všechno pojistit v domácnosti?
Proč zvolit americkou hypotéku od Fio Banky
Co je přesně a jak funguje refinancování půjček
SMS půjčka - první zdarma pro všechny
Půjčka ihned na účet zcela zdarma
Půjčky pro nezaměstnané
Rychlá půjčka před výplatou bez poplatku
Půjčky pro ženy na mateřské

Půjčky – infokoutek:

Soukromý investor neboli sokromník Vám může poskytnout soukromou půjčku. Soukromá půjčka je příkladem nebankovní půjčky, tedy půjčky, kterou neposkytuje banka ale společnost nebo soukromá osoba, která nemá státem vydanou bankovní licenci.

Obecně ale platí, že pokud chcete rychlá půjčka bez registru nebo rychlá půjčka ihned na ruku musíte se obrátit právě na nebankovní sektor. Stejný případ nastává i tehdy, chcete-li konsolidaci půjček bez registru.

Nemůžete doložit své příjmy? Řešením pro Vás může být půjčka bez doložení příjmu – snadná, rychlá a dostupná půjčka pro všechny.

Potřebujete půjčku 30000 Kč ? O tom, jaké jsou možnosti vtéto kategorii půjček, se můžete více dozvědět zde.© 2014 www.Domácí-Půjčka.cz, všechna práva vyhrazena.

Tento web je pouze informativního charakteru.
Jeho prozovovatel není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.