Půjčky mezi soukromými osobami
• Jaké jsou potřebné formality?
• Co je nutné si ohlídat?

Pozor: Ověřte si prosím zde uvedené informace. Článek byl napsán v minulosti, proto je možné, že některé údaje již nejsou aktuální.

Půjčky pro nezaměstnané ihned

01-04-2014

Ztratit dlouholetou práci a zdroj příjmů může být velice nepříjemná životní situace. Nejen, že dojde ke ztrátě běžných finančních příjmů, ale mohou se začít projevovat problémy se splácením závazků. U půjček začínají nabíhat sankce, objevují se věřitelé a často není z čeho čerpat.

Bez potvrzení o příjmu také většina finančních institucí odmítne jakoukoliv žádost o půjčku.


Splacení závazků

Pokud banka zjistí, že se její dlužník ocitl ve špatné finanční situaci nebo že dokonce ztratil práci, ihned úvěrovou smlouvu vypoví. Tím dojde nejen ke zhoršení současné platební schopnosti, ale najednou jsou před nezaměstnaným velké finanční závazky. A ty jsou nejen nesplatitelné, ale ještě se zvyšují o vysoké sankční úroky, případné žaloby a vymáhání. Proto jsou k dispozici půjčky pro nezaměstnané.

Peníze kdykoliv

Půjčky pro nezaměstnané ihned dokáží překlenout nejhorší období a zajistí dostatečnou hotovost. Nevyžadují žádné zvláštní doklady a především není potřeba potvrzení o příjmu. Půjčují se na základě jednoduché žádosti vyplněním online dotazníku nebo prostým odesláním sms zprávy. Mají stálé poplatky a přehledné podmínky, které si lze vybrat podle současné situace nezaměstnaného. A především jsou k dispozici okamžitě.

Žádné doklady

K půjčení peněz při ztrátě práce stačí jen doklad totožnosti. Nevyžadují se ručitelé nebo spolupodpisy k závazku. Stejně tak se nikdo nezajímá o bankovní účet a peníze mohou být vyplaceny v hotovosti. Důležitá je také rychlost. Někdy je možné schválenou půjčku pro nezaměstnaného převést na bankovní účet za několik minut. K tomu přitom stačí jen správné vyplnění osobních údajů.

Bez starostí

Kdo zná výhody rychlé půjčky pro nezaměstnané, jistě si půjčí znovu kdykoliv takový problém nastane. Hledání práce chvíli trvá a nelze zůstat bez prostředků. Po získání zaměstnání se tyto půjčky snadno splácejí, protože mají pevné podmínky, přehlednou smlouvu a neměnný poplatek. Zajistit se finančně je tak dostupné pro každého a nikdo se nemusí dostat do kolotoče dluhů, exekucí a vymáhání.


Info tip:

Na webu Maxi-Půjčky.cz najdete informace z oblasti půjček a financí, které Vám mohou pomoci vybrat si bezpečný a spolehlivý produkt.

Další informace:

Kde vzít peníze ihned?
Co všechno pojistit v domácnosti?
Proč zvolit americkou hypotéku od Fio Banky
Co je přesně a jak funguje refinancování půjček
SMS půjčka - první zdarma pro všechny
Půjčka ihned na účet zcela zdarma
Půjčky pro nezaměstnané
Rychlá půjčka před výplatou bez poplatku
Půjčky pro ženy na mateřské

Půjčky – infokoutek:

Soukromý investor neboli sokromník Vám může poskytnout soukromou půjčku. Soukromá půjčka je příkladem nebankovní půjčky, tedy půjčky, kterou neposkytuje banka ale společnost nebo soukromá osoba, která nemá státem vydanou bankovní licenci.

Obecně ale platí, že pokud chcete rychlá půjčka bez registru nebo rychlá půjčka ihned na ruku musíte se obrátit právě na nebankovní sektor. Stejný případ nastává i tehdy, chcete-li konsolidaci půjček bez registru.

Nemůžete doložit své příjmy? Řešením pro Vás může být půjčka bez doložení příjmu – snadná, rychlá a dostupná půjčka pro všechny.

Potřebujete půjčku 30000 Kč ? O tom, jaké jsou možnosti vtéto kategorii půjček, se můžete více dozvědět zde.© 2014 www.Domácí-Půjčka.cz, všechna práva vyhrazena.

Tento web je pouze informativního charakteru.
Jeho prozovovatel není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.