Půjčky mezi soukromými osobami
• Jaké jsou potřebné formality?
• Co je nutné si ohlídat?

Pozor: Ověřte si prosím zde uvedené informace. Článek byl napsán v minulosti, proto je možné, že některé údaje již nejsou aktuální.

Americká hypotéka Fio Banka

07-11-2015

Americká hypotéka Fio Banka je určena nejen na financování nemovitosti, ale můžete ji využít i pro splnění cestovatelských snů, splacení starých závazků nebo na rozjezd podnikání. K dispozici je totiž jak její účelová, tak i bezúčelová varianta.Podstata americké hypotéky

Účelová americká hypotéka je určena pro investici do bydlení a vyžaduje ručení v podobě zástavního práva k nemovitosti, což je její hlavní podstatou. Neúčelová varianta vyžaduje toto ručení také, ale umožní využití peněz podle vašich představ. Zástava je možná v podobě rodinného domu, bytu, rekreačního objektu, administrativní budovy, nebytové jednotky i stavebního pozemku.

Jak je to s cenou hypotéky?

Americké hypotéky Fio Banka vás vyjdou dráž než klasická hypotéka, je zde totiž vyšší úroková míra, kterou si ale můžete zafixovat až na dobu 5 let. Za poskytnutí hypotéky, její čerpání, za rezervaci prostředků a vedení úvěrového účtu ale u Fio nic neplatíte.

Parametry úvěru

Minimální výše americké hypotéky od Fio Banky je 300 000 Kč, maximální dosahuje 75% hodnoty nemovitosti. Splácení probíhá 5 až 20 let, a to z účtu, který si u této banky zřídíte. Na stránkách společnosti funguje orientační kalkulačka, díky které se dozvíte, kolik by vás hypotéka stála měsíčně při požadované době splatnosti a určité částce.

Sjednání probíhá na pobočce

Americké hypotéky Fio Banka lze získat na jedné z desítek poboček, které u nás jsou. Pracovník banky s vámi vytvoří návrh hypotečního úvěru a obdržíte seznam všech potřených dokladů a dokumentů. Při další schůzce je všechny doložíte, banka ocení nemovitost a vyhotoví smlouvu.

Jak je to s předčasným splacením?

Splácení americké hypotéky u Fio probíhá každý měsíc a výše splátek se může měnit podle toho, zda máte variabilní nebo fixní úrokovou sazbu. Možnost úvěr předčasně splatiti nebo uhradit mimořádnou splátku máte za poplatek u úvěru do výše 1,88 milionů Kč.


Potřebujete se o půjčkách dozvědět více? Doporučujeme rozsáhlý informační portál Maxi-Půjčky.cz. Naleznete zde spoustu dalších důležitých a užitečných informací o úvěrech různého druhu - bankovních i nebankovních. Naleznete online zde.


Další informace:

Kde vzít peníze ihned?
Co všechno pojistit v domácnosti?
Proč zvolit americkou hypotéku od Fio Banky
Co je přesně a jak funguje refinancování půjček
SMS půjčka - první zdarma pro všechny
Půjčka ihned na účet zcela zdarma
Půjčky pro nezaměstnané
Rychlá půjčka před výplatou bez poplatku
Půjčky pro ženy na mateřské

Půjčky – infokoutek:

Soukromý investor neboli sokromník Vám může poskytnout soukromou půjčku. Soukromá půjčka je příkladem nebankovní půjčky, tedy půjčky, kterou neposkytuje banka ale společnost nebo soukromá osoba, která nemá státem vydanou bankovní licenci.

Obecně ale platí, že pokud chcete rychlá půjčka bez registru nebo rychlá půjčka ihned na ruku musíte se obrátit právě na nebankovní sektor. Stejný případ nastává i tehdy, chcete-li konsolidaci půjček bez registru.

Nemůžete doložit své příjmy? Řešením pro Vás může být půjčka bez doložení příjmu – snadná, rychlá a dostupná půjčka pro všechny.

Potřebujete půjčku 30000 Kč ? O tom, jaké jsou možnosti vtéto kategorii půjček, se můžete více dozvědět zde.© 2014 www.Domácí-Půjčka.cz, všechna práva vyhrazena.

Tento web je pouze informativního charakteru.
Jeho prozovovatel není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.