Půjčky mezi soukromými osobami
• Jaké jsou potřebné formality?
• Co je nutné si ohlídat?

Co všechno pojistit v domácnosti?

14.4.2019

Pojistili jste svou domácnost? Pokud ne, patříte mezi třetinu domácností, které toto pojištění vůbec neřeší. Jenže bez pojištění riskujete, že v případě vytopení nebo požáru nedostanete ani korunu na opravu či rekonstrukci. Pojistěte chytře svou domácnost a vyvarujte se nejčastějším chybám.

Pojištění domácnosti proti živlům i krádeži

Pojištění domácnosti slouží k tomu, aby vás chránilo v případě živelných pohrom, požárů, havárií a krádeží. Cena pojistky se odvíjí od toho, v jaké lokalitě máte svůj dům nebo byt, jak vysoké požadujete krytí a na jaké události chcete domácnost pojistit. Než uzavřete pojistku, nastavte si dostatečný rozsah a výši krytí pojistky. Příliš nízké krytí by nemuselo stačit na pokrytí pojistné události. Poraďte se proto raději s odborníkem, který vám pomůže pojistku správně nastavit.

Čtěte smlouvu a zkonzultujte ji s odborníkem

Důkladně si prostudujte pojistné podmínky a zaměřte se na to, co všechno pokrývá základní pojištění. Podle potřeby zvolte připojištění, například na škody z povodní a záplav, přepětí nebo ze zatečení vody do bytu. Přečtěte si také všeobecné pojistné podmínky a zaměřte se na výklad pojmů. Nezapomeňte na to, že vaše domácnost by měla být dostatečně zabezpečená. Tím předejdete komplikacím při pojistném plnění. V extrémních případech by pojišťovna mohla výplatu odškodnění zamítnout.

Pozor na podpojištěnou domácnost

Při sjednání pojištění domácnosti je důležitým ukazatelem pojistná hodnota. Ta určuje, jak vysokou částku byste museli vynaložit na nové vybavení vaší domácnosti. Na základě této hodnoty se stanovuje pojistná částka neboli suma, kterou vám pojišťovna vyplatí při pojistném plnění. Podpojištění domácnosti nastává tehdy, když stanovíte pojistnou hodnotu nižší, než jaká je hodnota vybavení domácnosti.Další informace:

Kde vzít peníze ihned?
Co všechno pojistit v domácnosti?
Proč zvolit americkou hypotéku od Fio Banky
Co je přesně a jak funguje refinancování půjček
SMS půjčka - první zdarma pro všechny
Půjčka ihned na účet zcela zdarma
Půjčky pro nezaměstnané
Rychlá půjčka před výplatou bez poplatku
Půjčky pro ženy na mateřské

Půjčky – infokoutek:

Soukromý investor neboli sokromník Vám může poskytnout soukromou půjčku. Soukromá půjčka je příkladem nebankovní půjčky, tedy půjčky, kterou neposkytuje banka ale společnost nebo soukromá osoba, která nemá státem vydanou bankovní licenci.

Obecně ale platí, že pokud chcete rychlá půjčka bez registru nebo rychlá půjčka ihned na ruku musíte se obrátit právě na nebankovní sektor. Stejný případ nastává i tehdy, chcete-li konsolidaci půjček bez registru.

Nemůžete doložit své příjmy? Řešením pro Vás může být půjčka bez doložení příjmu – snadná, rychlá a dostupná půjčka pro všechny.

Potřebujete půjčku 30000 Kč ? O tom, jaké jsou možnosti vtéto kategorii půjček, se můžete více dozvědět zde.© 2014 www.Domácí-Půjčka.cz, všechna práva vyhrazena.

Tento web je pouze informativního charakteru.
Jeho prozovovatel není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.